| AndreiPredut a întrebat:

Salut! De curând am achiziționat un volan myria mg7418 dar nu stiu cum pot sa activez vibrația de la volan! Ma joc pe ps4 asseto Corsa cu volanul. Am activata virbratia de ex daca ma joc pe controler vibrează dar daca ma joc de pe volan nu vibrează! Am inteles ca trebuie sa apăs pe ceva dar nu stiu pe ce? Am zis sa va intreb pe Dvs ca poate stiti si ma ajutați si pe mine. Multumesc

2 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Verifica manualul de utilizare.

| AndreiPredut explică (pentru DonMoldo):

Degeaba. L am verificat dar nu vad unde scrie cum se poate activa