| AlexAndrei96 a întrebat:

De curand am bagat niste moduri super in SA-MP, dar, cand intru pe servere mai populate (20+) merge sacadat..am un laptop cu: Procesor 1. 80GHz, 8gb si o placavideo putin "bulita". Ce pot face sa nu mai fie sacadat, dar fara sa dezinstalez modurile. Oricum, in 5 luni o sa imi fac un pc de gaming, dar pana atunci, nu am ce face. Uitati un link cu laptop-ul meu: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&lc=en& docname=c03643961. astept detalii la adresa de Y! M- andreipopa_311@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Poate sa fie de la mod-uri, cand ai mod-uri foarte multe incepe sa iti faca lag si sa se miste mai greu. Incearca sa il reinstalezi. Daca inca iti face lag s-ar putea sa fie de la PC tau.

| AlexAndrei96 explică (pentru userul7200):

Multamwinking descoperisem inainte dar ai avut dreptate. Erau prea multe moduri.

2 răspunsuri:
| AlexAndrei96 explică:

Andrei_popa311@yahoo.com pardon*