| denistttt a întrebat:

De curand am descarcat Prince Of Persia The Two Thrones si am ajuns pana la The Arena si nu pot sa-l bat pe monstrul acela, stiu ca trebuie sa ma sui pe niste chesti si sa sar peste el apoi dar el mereu ma prinde in mana si ma arunca, si joc si pe Easy laughing. Pe ce butoane ar trebuie sa il lovesc cu pumnalul cand sar peste el stiu ca pe tasta E si click dreapta, parca dar nu imi merge niciodata. Dau funda big grin

1 răspuns:
| KidOoNh a răspuns:

Relati pe net esti proasta sti macar pe ce lume traiesti tu pleaca la tine la relatipenet si lasane cu reclama asta vezi ca team raportat mai termina ca si la mine eu intreb ceva serios ia cu relati pe net mai tacati fleanca ori raspunzi calumea ori du-te la mta