| thoratiu5hh a întrebat:

Salut.De curand am deschis o comunitate si cum avem 40 de membrii am spus sa deschidem si un server. Caut un scripter care sa stie sa rezolve bugurile, sa schimbe ceva in joc, acolo la inceput si cam atat. Ca recompensa pot oferi fondator, sau donatorrank:gold pentru un an. Cine este interesat horacs@yahoo.com si imi dati add

3 răspunsuri:
| IAliveInHell a răspuns:

Eu; mie nu imi merge mesul da-mi add pe facebook Cosmin Marinescu

| thoratiu5hh explică (pentru IAliveInHell):

Salut, da-mi un id de mess, ca nu stiu care esti pe faceboook

| IAliveInHell a răspuns:

Nu am poza de profil si mie imi este blocat id-ul de mess