| Mihhaaiii a întrebat:

Salut! de curand am descoperit Farming Simulator 19, si vreau sa l cumpar. As vrea sa intreb ce versiune e mai ok, Platinum Edition sau Global? Care din astea au si harta Romaniei, sau ceva de genul asta. ceva idei, pareri?
Multumesc!

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Mi se pare ca harta Romaniei este un mod si nu un DLC. Ai tutoriale cum sa instalezi.
Cat despre versiune, dupa parerea mea, ori Farming Sim 19 simplu ori Premium Edition, pentru ca Platinum adauga doar vehicule Claas.