| WhiteShadow238 a întrebat:

Salut, de curand am incercat sa imi schimb android-ul de la versiunea 2.3.6 la 4.4.2 pe un Samsung galaxy s plus, iar eu nu m-am gandit sa fac ce trebuie cu Samsung Kies, am uitat si am incercat sa caut direct pe google si am gasit prostia aia de CyanGenMod... acum nu stiu cum sa scap de ea si sa revin inapoi la 2.3.6 al meu happy cine ma ajuta pls?

2 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! De ce ai incercat daca nu stiai? Acum du-l la un service.

| WhiteShadow238 explică (pentru Iulian03):

Da, dar ma gandeam ca se poate sa fac asta si acasa, fara sa dau bani la service big grin nu stii vreo modalitate?