| Sysser a întrebat:

Salut, de curand caut niste imagini de marimea 16 x 12 pentru o breasla de Metin2. Insa nu gasesc absolut deloc pe google, iar in paint nu stiu sa o fac. Imi puteti da si mie o imagine cu un fel de dragon cu marimea 16 x 12? Dau funda celui care imi da o imagine frumoasa si compatibila pentru breasla. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Simon_Octavian_1999 a răspuns:

De ce nu cauti o simpla poza cu dragoni sau ce vrei tu pe google si apoi sa ii schimbi marimea in paint?

| Sysser explică (pentru Simon_Octavian_1999):

Deoarece nu prea ma descurc in paint, cand fac poza de marimea 16 x 12 ramane un spatiu alb pe acolo si nu e ok asa.