| Moldovanu_Codrin_1994 a întrebat:

De curand m-am apucat de Metin2 Zalmoxis si nu merge rezolutia, am o rezolutie foarte mica, cred ca 800x600. Am intrat la "Config" si am setat 1366 deoarece am laptop, si tot nu merge. Am dat RR la pc de 2 ori, si tot nu merge, am pus "fullscreen mode" si tot nu merge. Va rog, un raspuns rapid!

1 răspuns:
| GennJayJay10 a răspuns:

Posibil sa fie bubuit config dar trebuie sa aiba metin2.cfg pe care il deeschizi cu notepad, vei gasi acolo tot ce ai nevoie.