| JohNnNnNnNn a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat un cont steam si am instalat counter-strike 1.6 dar nu stiu unde s`a instalat. Cine ma poate ajuta?
Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Intri in folderul unde-i este instalat steamul si acolo e un folder parca games si intri in el si acolo il gasesti.Dar il ai si in library la steam cand deschizi programul.

| Mrwazz a răspuns:

Intra unde ai instalat steamu ( in C sau D), in steamapps apoi intra in folderul unde apare numele de la contul tau, dupa intri in conter-strike si aici e instalat.
Fundita?:d