| DanyBMX a întrebat:

Salut, de curand mi-am downloadat "Sims 2 Mansion&Garden Stuff", un sims 2 cu cateva updateuri, oricum imi place foarte mult jocul dar am observat ca la un moment dat imi intra jocul in stand-by, adica ca si cum as lasa calculatorul asa fara sa misc mouseul si se face ecranul negru si nu mai pot sa fac sa revina inapoi imaginea cu jocu' oricat as misca mouseul (totusi pe fundal se aude muzica ca si cum jocul ar merge normal) daca inchid jocu (cu task manager ca alt fel nu am cum) si intru din nou in el, merge cat merge si iar se taie filmu. NU stiu ce sa-i fac, m-am gandit ca e de la rezolutie si am dato la minim (800x600) si tot asa face...prima data facea mai des acum parca putin mai rar dar tot e enervant, plus ca uneori fac o gramada de chestii la o casa si nu apuc sa salvez si trebuie sa incep totul de la inceput. Tin sa precizez ca placa video e RADEON 9200 pro family si e de 128 MB(sper sa nu aiba vreo legatura cu asta)
Daca se poate as vrea sa stiu daca se intampla si la altii chestia asta la acest joc.
Multumesc anticipat!