| DomGoe a întrebat:

De curand mi-am luat GTA San Andreas si as vrea sa joc multyplayer.GTA-ul are versiunea 2.00. si zice de fiecare data cand deschid SA-MP(San Andreas Multyplayer) astept...deschid la salvare...ERROR.Daca se poate sfaturi cat mai utile!

2 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

In modul MULTYPLAYER nu poti incepe in locatii salvate. Daca dai pe new game>>va mergewinking funda?

| Aleczx a răspuns:

Incearca sa descarci o alta versiune de SAMP... sunt tri in total cel mai nou este 3c sau ceva de genu.big grin