| AndreiIulian a întrebat:

De curand mi-am luat jocul Battlefield 3.
Toate bune si frumoase, pana am ajuns la misiunea,, Going Hunting". Ajung chiar la finalui acesteia, unde trebuie sa distrug acel elicopter si,, runerii". In acel punct, imi apare un punct rosu(ca cel de target) destul de mare, miscandu'se la infinit.
Nu conteaza cat de mult il lovesc, nu dispare.
Mai are cineva aceasta problema?
Daca cienva a reusit sa treaca, va rog sa puneti un fisier de salvare la urmatoare misiune.

2 răspunsuri:
| StresSSssSS a răspuns:

Da... se mai intampla... sunt minim 3 cauze :1) ori nu'i bun crack-ul si rezolvarea e simpla. il schimbi 2) Nu ai indeplinit toate cerintele misiunii, o iei de la capat 3 ) Este ori 1) ori 2) laughing Bafta

| AndreiIulian explică:

Sti care e ideea, 1)Nu este de la crack( este singurul momentan)
2) Daca citeai cu atentie, iti dadeai seama ca asta e problema, mnu pot indeplinii conditiile
3) Nu mai raspundeti daca nu aveti jocul
Pana atunci, ai un stupid de la mine