| bkmgeorge a întrebat:

Salut,de curand mi-am pus PES 10 si precum stiti la inceput iti da echipele din alte tari sub un alt nume, sa nu m-ai zic de numele jucatorilor.Ma puteti ajuta sa-mi spuneti de ce am nevoie, ce patch pentru a pune echipele normale cu jucatorii normali!

Dau

2 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

PES e naspa!
Alege FIFA, e de o mie de ori mai bun ca PES-ul; si nu sunt singurul care crede asta.

| bkmgeorge explică:

Prietene eu am nevoie pentru PES, are ceva daca joc PES si nu FIFA?