| LikeMen_Giani_1977 a întrebat:

Salut.
De cv timp imi da o eroare la league of legends.
Eroarea e legata de firewall.
Zice asa:Timpul a expirat va rugam sa te reconectezi etc,cred
ca stiti eroarea.
Am incercat multe:run as administrator,Dezactivare firewall, WTF FAST etc.
Plzz ajutor!
Vot+Funda.

Răspuns Câştigător
| alexRO12 a răspuns:

Ar putea fi de la procesorul tau din cate stiu ca cerintele pentru league of legends(LOL) sunt acestea:
Viteza procesor: 2 GHz

Memorie video: 256 MB

Memorie RAM: 512 MB

Spatiu Hard Disk: 1 GB

Sistem de operare: Windows XP, Windows Vista si Windows 7

Si ar putea fi o problema de la procesorul tau.Mai compara odata caracteristicile calculatorului tau cu cerintele minime ale jocului.

2 răspunsuri:
| va2311paa a răspuns:

Aceasta eroare nu are nici-o legatura cu cerintele pentru League of Legends. In primul rand daca vrei sa iti mearga downloadeaza WTFast si logheazate cu Free Basic User dupa care la games introduci League of Legends si dai play.