| DanielsGotSpeish a întrebat:

Salut, de ieri nu-mi mai merg difuzoarele la laptop-ul meu (Acer a315) dc?
Si imi merge si fortnite-ul in lagg ( laptopul e de gaming si costa 1700 de lei...)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

La 1700 e departe de gaming. Ce ai tu e un laptop modest bun pentru scoala, filme si jocuri mai slabute. Incearca sa reinsatlezi driverul audio si sa verific setarile de volum, Daca e in garantie mergi cu el la magazin sa il trimita la service.

| DanielsGotSpeish explică (pentru Wr3nch):

Ok

| DanielsGotSpeish explică (pentru Wr3nch):

Mersi mult, a mers

4 răspunsuri:
| Sebastyan122 a răspuns:

Poti sa imi dai componentele pc=ului?