| andutzu010 a întrebat:

De la o vreme nu mai am ce juca pe PC! Astept niste sugestii de jocuri! Am terminat CoD MW1; 2; 3 si Black Ops Assassin's Creed 2 Brotherhood si Revelations si pe primul Splinter Cell 1 Pandora Tomorrow Chaos Theory si Conviction[Double Agent nu merge nu stiu dc]Skyrim[Oblivion nu imi place]DiRT 1; 2[3 mi s-a parut nasol]! Cred ca am cam enumerat toate jocurile noi si bune! P. S:Mirror's Edge; Crysis le-am terminat si The Darkness; Rage nu imi plac! Nici Red Faction Guerrila! Battlefield nici mort nu joc si daca se poate sa nu fie de strategie sau racingbig grinbig grin! FarCry le-am jucat! Driver l-am terminat! Prince of Persia jucate si terminate toate! Mai sunt dar deja am scris prea mult!

8 răspunsuri:
| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Metin,Gta san andreas, gta 4, samp(un mod multyplayeri trebuie sa ai deja instalat san andreas,NFS Carbon o grafica nemaipomenita, gta 3, gta vice city stories(nemaipomenit o grafica)Si daca vrei amuzament poti incerca Neighbors From Hell si Neighbors from hell 2. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?:d

| andutzu010 explică (pentru St3fan188Ryd3r188):

Mi s-a luat de Metin si GTA si am zis fara racing games! cat despre Neighbors From Hell m-am plictisit de el!

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Si? cred ca te plictisesti chiar si de gta 5 nu?

| andutzu010 explică (pentru St3fan188Ryd3r188):

Ma voi plictisi si de ala cand va aparea...

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Deja a aparut

| andutzu010 explică (pentru St3fan188Ryd3r188):

Dami un link cu gameplay ca sa te credbig grin

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Www.youtube.com/watch?v=VjZ5tgjPVfU asta era traileru si jocu de aici scuze nu pot pune link la joc ca nu-mi da voie!

| andutzu010 explică (pentru St3fan188Ryd3r188):

Trailerul l-am vazut si eu dar nu e dovada ca jocul chiar a aparut!