| dorinRSV4 a întrebat:

Salut, de putin timp mi-am descarcat Euro Truck Simulator 2...jocul merge, merge chiar bine grafica frumoasa etc.

Dupa ce ma joc catva timp imi cere codul de activare, bag 3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY merge, iar ma joc ceva timp si iar imi cere codul...ce pot sa fac?
Mulumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| t1bi a răspuns:

Buna si la mine face la fel... tu joci deocamdata in demo playwinking iti dau eu un key bun 7KWDE-K9MV0-KFN10-ACJ2Q-HY9KZ atata iti pot da si eu incerc sa-l rezolvwinking bafta

| raczleo92 a răspuns (pentru t1bi):

Salut si eu am aceas treaba k dorin si codu asta nu mii de folos dc ma poti ajuta te rog...

| Cauneac_Razvan_1996 a răspuns (pentru t1bi):

Mai...am luat si eu codu asta si imi spune ca nu e bun sau e restrictionat, imi poti da un cod care sa mearga te rog ca imi place prea tare jocu si daca nu am cheie nu mai pot juca mai departe si mi-am facut prea multe in demo play ca sa pierd

| Remus_Andrey_1997 a răspuns (pentru t1bi):

Sal imi poti da si mie un cod de activare la euro truk sim 2

4 răspunsuri:
| Bîrlea_Radu_2000 a răspuns:

Si eu am bagat codul castigatorului dar nu a mers ce sa fac ajutati-ma va rog.