| ihavenoidealel a întrebat:

de unde imi pot descarca subway surfers?

4 răspunsuri:
| baciustefan16 a răspuns:

De pe telefon poti sa-l descarci de pe Magagzin Play daca ai si conteaza si telefonul pe care pui jocu

| Dariusbbbbbbb444444444 a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf
Si daca il vrei pentru telefon te duci simplu la google play si scrii "subway surfers" si dai pe cel care are cele mai multe descarcari... Succes!

| LaUr_LorenZo_1990 a răspuns:

Salut! Conteaza de telefon si tableta. Daca ai orice marca de telefon in afara de iphone descarci de pe magazin play, iar daca ai iphone de pe appstore. Sper ca te-am ajutat.

| ihavenoidealel explică (pentru LaUr_LorenZo_1990):

Insa nu functioneaza si pe sistemul bada tongue