| Resident0 a întrebat:

Salut: De unde pot descarca rlsp pentru fifa 2008 cu transferuri 2011-2012 dar sa fie bun pentru ca am luat unul si echipele din romania aveam acelasi echipament portocaliu inclusiv nationalastraight face deci sa fie bun+ transefuri si la alte echipa din alta liga de ex: liga bbva, premier league... funda:d

1 răspuns:
| BucurAlex1991 a răspuns:

Pai, intra pe scene.fz si acolo poti gasi tot ce vrei. Dar trebuie sa te inregistrezi si nu stiu daca se mai fac gratis. Funda?