| Daddyy a întrebat:

de unde pot să imi descarc DayZ? Versiunea ce se joacă Pink si Max. si incă ceva : Spuneti-mi mai multe despre Steam. de acolo se descarcă jocurile?

1 răspuns:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

In primul rand DayZ e in bata si crede-ma, nu vrei inca sa-l incerci inca Steam e modivul pentru care PC-gamingul e inca existent.De acolo imi iau jocurile, prieteni, modurile si partidele de ras.Jocurile sunt la oferta,
steam le descarca si instaleaza singur si ai comunitatea de unde iei moduri si vezi ce tampeni fac alti in joc.De fapt e vital pentru juca jocuri de calitate sa ai Steam.