| Daniel_Nemeth_1993 a întrebat:

Salut deci am AMD Sempron(tm) Procesor 3000+ 1. 79GHz. 1.00 Gb RAM
Daca ii voi pune 4 Gb Rami va merge mai bine?
Sau imi pot face cumva procesorul de la 1.79 La 2.00 Fara overclock?
Dau funda! Celui care ma ajuta cumvabig grin

Răspuns Câştigător
| JustM3JustABoy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci si overclock si sa pui si 4gb de ram. Si nu ai cum sa maresti viteza procvesorului fara overclock. De la 1, 79GHz la 2GHz nu e mult asa ca nu ai de ce sa iti fie frica ca se incinge sau se arde ceva. Funda?

| Daniel_Nemeth_1993 explică (pentru JustM3JustABoy):

Mai astept acteva raspunsuri dar al tau pare cel mai bun big grin

| Daniel_Nemeth_1993 explică (pentru JustM3JustABoy):

Mai astept acteva raspunsuri dar al tau pare cel mai bun big grin!

| JustM3JustABoy a răspuns (pentru Daniel_Nemeth_1993):

Mersi! happy