| Darkus a întrebat:

Deci am descarcat Assassin´s Creed Brotherhood, Apoi l-am instalat dar cand vreau sa intru in joc imi cere asta ´´Please enter the serial number that you recived with Assassin´s Creed: Brotherhood. Pls Va rog spuneti-mi ce trebuie facut! MS!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...bagi crackul!
copiezi crackul si ii dai paste replace in C-program files-ubisoft-assasin creed brotherhood

1 răspuns:
| Dimitrix a răspuns:

Instalezi programul cu crakul. ca iti da acolo un folder numit crack si da clic pe aplicatie (dar mai intai, daca vine arhiva, drebe sa-l dezarhivezi). sper ca ti-am fost de ajutorwinking