| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Deci am incercat sami actualizez un joc (minecraft windwos 10 edition) si nu merge, incerc si incerc, dar tot timpul imi da eroare cu codul: 0x80070490.

Dau funda la raspunsul care chiar a mers!

1 răspuns:
| RIpGramMAr a răspuns:

Dracul meu 2mlg4u te iubesc. IM prima rand nu se iscrie windwos si windows. Ca sa rezolvi tarb sa iscrii o in teamappid 0 petru ca 0 inmultit cu orice este 0 pe langa dacu nu merge incearca sa cumperi o pistol si sa te impustiii in capusorul tau chel. Ps: mori in chinuri