| IFreshRomania a întrebat:

Salut deci am o problema cu metin2ro install cand instalez da eroare si trebuie sa dau abort retry sau ignore si nu stiu de ce asa. cine ma poate ajuta sa lase replay, multumesc anticipat. si mai am ceva cine are un cont pe volans 25-30 cu iteme bunicele-bune? add sentiment29

2 răspunsuri:
| 7Roby7 a răspuns:

In primul rand fa-ti un cont si activeazal apoi conecteazate. Dupa aceea du-te la Download(acolo unde il incarci) si apesi pe a doua versiune de incarcat, pentru ca prima are unele probleme pentur unele calculatoare.Imi pare rau dar nu am cont pe Volans lv 25-30.
Sper ca ti-am fost de folos. happy

| BODY6543 a răspuns:

Primul pas e ca trebuie sa iti faci cont pe metin 2 si apoi te intreaba parola baagi acolo de ex: intergalactic1096 s-au alta parola care vrei tu. scuze dar nu am a doua problema.