| Alexers3 a întrebat:

Salut, deci eu am achiziționat un playstation 4 acum câteva zile, as vrea sa cumpăr ps4 plus dar eu nu am un card de credit.
As vrea sa încerc cu bilet paysafe de 50 de lei, dar dacă îl folosesc, voi putea folosi biletul ăla pana termin banii de pe el?
"Vreau sa cumpăr ps 4 pentru o luna iar acesta este 31 de lei"
E prima data când încerc sa cumpăr ceva online.

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Sa iti explic. Tu daca cumperi un paysafe de 50 de lei, si il pui acolo unde platesti iti arata in dreapta cati bani ai pe codul ala. Deci da poti sa il folosesti pana cand nu mai are bani codul respectiv.

| Alexers3 explică (pentru TheNexus):

Mulțumesc mult happy

| Alexers3 explică (pentru TheNexus):

A btw, biletul îl pot reintroduce în aparat pentru a-mi arata cați bani am?
Nu prea știu happy

| TheNexus a răspuns (pentru Alexers3):

Nu poti. Poti sa vezi cati bani ai pe el pe siteul lor