| IulianSTF a întrebat:

Salut, Deci, inainte nu mi se incarca bateria, adica trebuia tot timpul sa tin bateria in priza sa functioneze laptopul. Dupa mi-am cumparat o baterie si dupa mi se aprindea dar dupa 5-10 minute se inchide... nu stiti de ce? Tin sa mentionez ca nu se supraincalzeste sau ceva. Astept raspunsuri de la cineva care a avut si el problema asta sau de la cine se pricepe cu calculatoarele.

Răspuns Câştigător
| blaxy a răspuns:

Mergi la un centru diagnostic pentru laptopuri.acolo o sa te ajute un specialist calificat.