| DarkAngel98 a întrebat:

Deci mi-am cumparat jocul : Cooking Academy 2 World Cuisine. L-am instalat si dupa aia am intrat in joc.Am observat ceva diferit : era cooking academy 1, nu 2.De ce nu am cooking academy 2 si am 1?

3 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Ti ai luat teapa.de la cine ti ai luat jocu?

| DarkAngel98 explică (pentru eutunoilafilm):

De la Altex. oricum ceva nu e in regula.Cd-ul si carcasa au imaginea de la cooking academy 2.

| eutunoilafilm a răspuns:

Atunci ce de la altez au gresit cs urile.Du-te inapoi de unde ai luat cd ul cu un parinte si spune le ce s a intamplat.