| adrianpopovici99 a întrebat:

Salut deschid need for speed most wanted 2012 si astept gramada la loading de ce?

4 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Probabil calculatorul nu are performantele necesare pentru a-l rula la o viteza optima. Cerintele le gasesti aici

http://www.wizoo.ro/jocuri/masini/system_requirements.html?id=99

| adrianpopovici99 explică (pentru PopAdrian):

Le am mai mari cami merg jocuri cu cerinte mai mari cum ar fi fifa 13 la maxim crisys 2 etc.

| PopAdrian a răspuns (pentru adrianpopovici99):

Atunci poate nu e problema si asa se incarca el, are mai multe resurse happy Mai sunt si jocuri din astea.

| adrianpopovici99 explică (pentru PopAdrian):

Na mersi