| Dany02042001 a întrebat:

Desktopul : http://www.emag.ro/......D5VTZBBBM/ este de gaming? Dau Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| bugativeyRO a răspuns:

Procesorul duce cele mai multe jocuri aparaute la setari medium dar placa video choar daca are 2gb e DDR3 si putin cam veche. in zilele de azi daca nu ai o placa video cu memorie tip GDDR5 nu prea faci fata. RAM-ul e suficient in schimb pentru a rula orice joc. ti-am zis placa video e singura problema la sistemul asta. de 1.800 lei cat costa sistemul ala mai bine iti construiesti tu altul manual care sa fie de gaming happy In concluzie nu, nu prea e de gaming

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Gaming in 2012 da ar fi ok, in 2014 nici o sansa.

| Cosmin_Obretin_2000 a răspuns:

Da. cred.

| SilverBird a răspuns:

Da e la ce cerinte are e 100%la100%