| Advvrt a întrebat:

Detin un Xbox One S si am o problema. Cand l-am achiziționat a venit cu cablu de alimentare pentru priză de Anglia si bineinteles un adaptor. Sa cumpăr un cablu de alimentare pentru Europa? Din cate am inteles, acel adaptor este "travel only" si bănuiesc că nu prea e bine sa il folosesc constant. Pe de altă parte unii ziceau ca e mai bine sa folosesti cablul original al consolei. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CosminGK a răspuns:

Salut. Eu folosesc de 2 ani Cablu pentru Europa si nu am niciun fel de problema. Deci merita sa-l iei si sa-l folosesti fara nicio problema