| KaMy a întrebat:

Salut din nou TPU! Ce jocuri imi recomandati ca sa nu ma mai plictisesc?

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Uite niste jocuri
Baieti:
1)Gta(Toate)
2)Call of Duty
3)Gothic
4)True Crime(Toate)
5)Counter-Strike
6)Left 4 dead(Zombie)
7)ETC
Cred ca ajung pentru baieti
Daca mai vrei jocuri pentru baieti intra aici:http://www.gamoholic.net/

Fete:
1)Roiworld
2)Imvu
3)Lady Popular
4)OurWorld
5)ClubPenguin
6)Pandanda
7)Build-A-Bear
8)JoJo Fashion
9)StarDoll
10)MissBimbo
11)The sims
Cred ca si astea ajung asa-i?
si mai intra si pe http://www.agame.com/ daca vrei.

**Funda?**

7 răspunsuri:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Poate gasesti ceva care sa iti placa pe situl acesta:pe google, scrii Wizzo, e un site unde apar noile jocuri, dar sunt si mai din urma.Selectezi acolo ce categorie vrei si pe ce platforma si gasesti.Bafta.Funditza puppy dog eyes

| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Pardon,era wizoo, m-am grabit :d

| PolaruV8 a răspuns:

Salut KaMy! Eu in prezent joc sa-mp (San andreas Multiplayer ), nu ma plictisesc deloc, asa ca iti recomand si tie acest joc! In acest joc trebuie sa muncesti, sa iti cumperi casa, masina te poti casatori, exact ca in viata reala! Asa ca iti recomand sa-mp
Un server foarte bun printre primele servere clasate in lume! B-zone! Succes!

| atvLoVeR a răspuns:

4x4 Hummer
GTA S.A Real2 V2.
Urban Freestyle Soccer
Vivisector
Nfs Carbon

| Katakito a răspuns:

Jocurile RPG cum ar fi NFS, Fifa, joci mereu si nu se termina niciodata unele nu au nici misiuni.

| anUcy a răspuns:

Conquiztador e cel mai interesant...eu nu m-am plictisit niciodata de el...Bafta! Merita incercat!

| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Conquiztadorwinking