| user5466955 a întrebat:

Doar ce mi-am luat metin2ro si cand dau incepe jocul imi da o eroare in care zice ca a esuat o dezarhivare si ceva legat de un fisier xml. A doua oara cand intru mi se face ecranul albastru si trebuie sa-i dau restart. Dau funda cui gaseste problema(apropo, doar ce mi-a reformatat cineva pc-ul, si jocul l-am avut si inainte si mergea)

1 răspuns:
| mariusyk08 a răspuns:

Nu stiu ce e cu jocul asta,face numai probleme. Il am si eu si pe laptop si in PC. Pe laptop l-am instalat acum cateva luni, a mers la inceput apoi nu m-am mai jucat. Acum cateva zile am vrut sa-l joc si nu se deschidea, imi dadea numai erori. L-am dezinstalat si tot asa face...Pe laptop am windows7 starter.
In PC l-am avut inainte cand aveam XP SP2 si facea figuri mari : nu reuseam sa intru, cand dadeam pe executabil se restarta calc, iar daca reuseam sa intru imi iesea uneori din joc aiurea. Mi-am reformatat PC-ul si mi-am bagat Win7 uktimate. Acum nu mai face figuri decat foarte rar. Eu cred ca serverele lor sunt de vina, extrem de multa lume se plange de acest joc.
Incearca sa te asiguri ca nu ai virusi si trebuie sa ai spatiu suficient pe discul unde e jocul.
Bafta!