| Greenovidiu a întrebat:

Doresc sa achizitionez un Xbox 360 cat de curand, insa nu stiu nici acum daca serviciul Xbox Live este disponibil in Romania! Cautarile pe Google nu m-au convins, tot ce am gasit fiind postari mai vechi, cand serviciul inca nu era disponibil! S-a schimbat ceva astazi? Rog pe oricine sa-mi raspunda cat mai rapid si concret, de preferat cineva care chiar are experienta cu Xbox 360 in Romania! Multumesc si astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Valentin7991 a răspuns:

Salut! Serviciul LIVE este disponibil in toate europa inclusiv Romania tot ce trebuie sa faci e sa iti cumperi un abonament XBOX Live Gold costa intre250 - 300 de lei http://www.e-cumpara.ro/card-xbox-360-live-gold-12-+-2-luni-p-54139.htm