| JerpsuNNN a întrebat:

Salut,doresc să cumpăr un Steam ( sunt dispus să dau maxim 6 € în orice reţea ), vă rog să lăsaţi ID de messenger să vă contactez pentru a cumpăra.

7 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut frate.Am un prieten care are un STEAM la 30 de lei NEGOCIABIL. Vroiam sa te intreb cum se face plata?

| JerpsuNNN explică (pentru vladutt):

Prin transfer credit, dacă doreşte.

| vladutt a răspuns (pentru JerpsuNNN):

Okay.Il contactez si te informez cat de repede posibil.

| vladutt a răspuns (pentru JerpsuNNN):

Nu mai vrei sa faci schimbul? Daca da da-mi un nr de telefon sau o adresa de email pentru a te pune in contact cu vanzatorul.

| JerpsuNNN explică (pentru vladutt):

Sigur că da, ID: neymar.ccu11

| vladutt a răspuns:

Dar daca tot te ajut cu tranzactia asta, imi dai te rog funda pentru ca 29 si as vrea sa fac numar rotund?

| vladutt a răspuns:

Salut.Da-mi un numar de telefon sau o adresa de e-mail ca sa te pun in contact cu vanzatorul.