| metin2roSagitta a întrebat:

Doresc sa dau un cont pe metin 2 ro servar Sagitta.Contul are g3 spiritu flacarii, g1 protectie intunecata si e fara iteme.Contul il dau pe un cont bun pvp pe servare private gen Mania, Lunaris, RoSpeed etc. Sau il mai dau daca primesc gm pe servarul cuiva, de asemenea doresc sa imi fac sv prin hamachi daca se pricepe cineva sa ma contacteze.

2 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

Am eu cont pe un metin privat calumea. daca vrei. Hai sa vorbim la privat big grin. cand vezi mesajul spune-mi ce caracter ale si ce level.

| metin2roSagitta explică (pentru BarBateLuL):

Salut baga id meu georgearadeanu.
E sura bm lvl 52 scrie in descriere. tu pe ce private ai?