| metin2roSagitta a întrebat:

Doresc sa dau un cont pe metin 2 ro servar Sagitta.Contul are g3 spiritu flacarii, g1 protectie intunecata si e fara iteme.Contul il dau pe un cont bun pvp pe servare private gen Mania. Sau il mai dau daca primesc gm pe servarul cuiva, de asemenea doresc sa imi fac sv prin hamachi daca se pricepe cineva sa ma contacteze. Funda si vot! Cine joaca metin2 mania pm

1 răspuns:
| AdElInGaBrIeL a răspuns:

Mane eu nu joc mania dar joc asura, energy, epical si ro daca vrei pe unul din astea zi-mi mai sunt GM pe energy zi-mi daca vreiwinking