| Florin_Frn_1998 a întrebat:

Salut. Doresc sa instalez windows 10 pe un laptop. Descarc widnows-ul dupa laptopul meu, il adaug pe un stick bootabil, il instalez pe celelalt laptop, iar dupa ce se termina instalarea, nu am driverul de placa de retea, pur si simplu nu ma pot conecta la net. aveti alte idei?

1 răspuns:
| gherry a răspuns:

Cauta pe google modelul laptop-ului și intra pe site-ul sau oficial. Descarca de acolo driver-ul și pune installer-ul pe un stick. Conectează stick-ul și instalează-l. După ar trebuie sa meargă.