| Andronache58754 a întrebat:

Doresc sa raspunda la intrebare doar cei care au trecut prin asta. De 5 ani ma joc gta 5 online pe ps3, acum vreau sa fac transfer la caracter de pe ps3 pe PC. Intrebarea mea e, daca am bani primiți de la modde-ri prin saci aruncați pe mine, primesc ban de la rockstar la transfer? Mentionez ca am 24.000.000$ in banca si lvl104. Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| Kushhh a răspuns:

Salut, din luna aprilie 2017 (parca) nu mai poti transfera caracterul de pe consola pe PC.