| stephsls a întrebat:

Salut dragilor! Era un joc pe unul din CD-urile Noroceii, cu o lume 8bit, care semana destul de tare cu Stardew Valley (exceptand partea de farming). Aveti vreo idee cum se numea?

5 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

School Tycoon.
Funda?

| stephsls explică (pentru BBJHHRUGs):

Nu era school tycoon

| sirserj a răspuns:

OMFG Scuze ca nu e raspuns dar caut si eu jocu asta de cativa ani, e cumva ala cu 2 fete, o blonda si o roscata si trebuie sa aduni mere si is mai multe nivele diferite intre ele? Primu era intr o padure

| sirserj a răspuns:

Cred ca l am gasit... incearca Bud Redhead

| stephsls explică (pentru sirserj):

Nu e bud redhead, era ahriman's prophecy, am reusit sa il gasesc intr-un final