| Dragusin_Flavius_1997 a întrebat:

Salut e buna placa asta pentru cs go

https://:///...-bit-bulk/

Sistemul meu actual:
Procesor: Intel Pentium DUAL CPU E2200 2.20 GHz
2.19 GHz
RAM: 2 GB RAM
OS: Windows 10
Placa de baza: American Trends 2005 Conroe conroe1333-d667
Placa Video: Nvidia GeForce 8600 GT

Răspuns Câştigător
| Dragusin_Flavius_1997 explică:

E buna dar de ce nu mai pui mai si poate iti iei un r7 360 OC 2Gb Gddr5 e net superioare unui r7 250 si vei putea juca orice joc R7 360 este egala cum ar veni cu un gtx 750 ti

5 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Pc-ul tau nu este prea bun pentru cs go, si link-ul de sus nu merge

| Dragusin_Flavius_1997 explică:

Https://www.pcgarage.ro/......-bit-bulk/ link-ul la placa video care o cumpar

| alexboss2020 a răspuns (pentru Dragusin_Flavius_1997):

O sa iti para rau daca iti iei acum acea placa video poate pe viitor o sa vrei sa te joci si alte jocuri mai noi si nu vei putea sa le joci pe acea placa video

| Dragusin_Flavius_1997 explică (pentru Dragusin_Flavius_1997):

E buna dar de ce nu mai pui mai si poate iti iei un r7 360 OC 2Gb Gddr5 e net superioare unui r7 250 si vei putea juca orice joc R7 360 este egala cum ar veni cu un gtx 750 ti