| Dragusin_Flavius_1997 a întrebat:

Salut e buna placa asta pentru cs go

https://www.pcgarage.ro/......-bit-bulk/

Avand in plus
Procesor: Intel Pentium DUAL CPU E2200 2.20 GHz 2.19 GHz

2 GB RAM
si placa de baza: American Trends 2005 Conroe conroe1333-d667

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Da,e foarte buna pentru cs go, am avut o si eu.Dar pentru alte jocuri mai mari, avand in vedere ca ai un procesor slab si doar 2 gb ram, nu.
Uite un voucher de reducere pentru pc garage:WA6S16MR

| Dragusin_Flavius_1997 explică (pentru AlexDFY):

Mi-ar merge pe ultra in 60 de fps adica fara probleme? raspunde si la asta si iti dau funda? si apropo pentru the forest mi-ar merge macar in 30 de fps incat sa pot sa ma joc?

| AlexDFY a răspuns (pentru Dragusin_Flavius_1997):

Scuze ca raspund tarziu, pe cs go nu exista ultra, doar high, si sa stii ca nu e bine sa stai cu ele pe high, pentru ca o sa ai mai multe dezavantaje decat avantaje, dar pe medium nu o sa ai lag.

| Dragusin_Flavius_1997 explică (pentru AlexDFY):

Si in cate fps-uri imi va merge pe medium, imi scade? faza e sa nu imi scada sub 60 sa nu am lag deloc

| AlexDFY a răspuns (pentru Dragusin_Flavius_1997):

Daca ai avea un procesor bun, placa video duce cam in 100 fps uri pe high, dar pentru ca nu ai un procesor prea bun, o sa te limiteze cam pe medium, dar da, nu o sa ai lag.
Dupa ce bagi placa video in pc, reinstaleaza windows ul, iti recomand windows 10.
Si un program care te ajuta sa nu mai ai frame drop uri si iti mareste putin fps urile, razer booster, e si gratuit, ti l recomand.