| Andreimacinca1 a întrebat:

E safe sa pun un cablu de 1.5 amperi la un volan Logitech care cere 0.700 amperi? Nu se strica volanul? Logitech driving force gt

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai mare nu-i bai, mai mic să nu fie

| Bizon95 a răspuns:

CABLU, DOAR CABLU?!?
nu incarcator, redresor, sau mai stiu eu ce sursa de curent (nu cablu)?

EVIDENT ca poti, amperajul unui cablu spune doar pana la cat rezista, evident ca daca e incarcat mai putin o sa mearga fara probleme!

| Andreimacinca1 explică (pentru Bizon95):

Ma gandeam sa nu fie prea multi amperi si sa-mi strice force feed back ul, multumesc oricum!