| bzzzz a întrebat:

Era un joc care construiai un parc de distracti cu carusele si altele i era putin mai vechi dar misto, daca nu stiti spuneti-mi si mie niste jocuri care construiesti parcuri de distractie VA ROG FRUMOS FUNDITA!

2 răspunsuri:
| SnowBal a răspuns:

Tropico 4 poti sa construieti : Parcuri de distractie, piscini, case, scoli, case pe plaja, blocuri, magazine.

| bzzzz explică (pentru SnowBal):

Nu e asta! Dar mersi oricum ca l-am gasit pe youtube.Iti dau fundita mersi oricum.