| Anonym3434 a întrebat:

Salut, era un joc mai vechi de strategie dar avea o grafica destul de acceptabila,nu mai stiu cum se numeste, era ceva cu un desert prin care trecea mereu in vierme si mai manca din soldati sau ce era pe acolo, era cu 3 lumi ceva gen sa cuceresti teritorii, rosii,verzi, albastri, verzi stiu ca aveau unele tancuri "kobra tank" si albastri aveau niste masinarii care mergeau si trageau si in sus si la sol, si cei rosii aveau niste masinute care erau bune vs soldati erau gen un disc cu dinti laughing. Aveti idee cum se numeste?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dune 2?
http://www.youtube.com/watch?v=RR9Q4Nfe1Vo

| Anonym3434 explică (pentru anonim_4396):

Nici chiar halu asta de graficalaughing) parca sa zic ca se numea ceva cu Empire, dar nu age of empires.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonym3434):

Empire earth?

| Anonym3434 explică (pentru anonim_4396):

L-am gasit, emperor battle for dune