| mafiot1 a întrebat:

Salut este adevarat ca primesti Cooldown 2 Luni la Meciurile Competitive din CS:GO daca abandonezi de multe ori meciurile ori esti dat afara de alti playeri ori iti ataci de multe ori coechipierii? Si dupa alea 2 Luni cat mai primesti daca faci ce am scris eu?

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dacă îți iei kick sau altele, iei maxim 7 zile cooldown.
Dacă folosești orice fel de hack/script sau altele, poți lua ban o lună, două luni sau direct vac ban, dacă ești văzut de cei care dau overwatch.

| Phux a răspuns:

Maxim poti lua 7 zile cooldown. Mai mult nu creste doar ca va trebui sa nu abandonezi meciurile multa vreme pentru a reveni la normal.