| Kadxss a întrebat:

Eu am csgo non-prime si vreau sa stiu ca daca ajung global vor mai fi codati in global cu non-prime?

Răspuns Câştigător
| FrateleRobert a răspuns:

Pai sunt sanse 50-50, pot fi jucatori care stiu sa dea cu codul bine, adica fara sa exagereze cu el. Sunt sanse mai mari ca cei cu prime sa nu faca asta pentru ca nu cred ca nimeni ar vrea sa tot dea bani sa cumpere prime si dupa sa dea cu cheats.

2 răspunsuri:
| ACTH a răspuns:

Da, categoric.
Atat ca nu vor mai fi la fel de multi idioti, incat sa-l foloseasca pe fata.
Sunt multi care ajung global, iar cu tot cu prime, folosesc cheat-urile.

| Kushhh a răspuns:

Putin probabil, tinand cont de faptul ca la nivelul 20-21 vei obtine prime daca ai numarul de telefon verificat pe contul de steam.