| StarDust_2887 a întrebat:

Eu am instalat pe calculator SimsVacation. Acum as vrea sa imi instalez Sims 2 dar nu prea stiu de unde si cum. Imi puteti spune ce trebuie sa fac? Exista anumite cerinte (gen sa am instalat Sims 1)? Dar daca l-as instala pe un calculator pe care nu as avea instalat niciun fel de Sims? Ar fi vreo diferenta?

1 răspuns:
| ioana_9047 a răspuns:

Pai nu nu ar fi nicio diferenta nu are nicio legatura intre aceste lucruri.A si daca vrei sa dowlandezi sims dupa internet are virusi. Daca ai un antivirus bun nu se intampla nimic.Dar daca nu ai niciun antivirus un virus o sa iti viruseze calculatorul si o sa se strice.Deci nu trebuie sa dowlandezi nimic dupa internet daca nu ai un antivirus! Daca ti se pare un raspuns concret da-mi o funta te rog! Multumesc