| Adelin_Ionuţ_2003 a întrebat:

Eu aș vrea să mă apud de Youtube si nu prea am un nume de canal si de comunitate.
Daca aveti idei va rog raspundeti, nevoie mare
P.S. Nu de genul boss, smecher...

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Si ce asa greu sa-ti pui un nume? Pune-ti numele tau ca oricum cine iti va vedea canalul nu va da 2 bani pe ce nume iti pui ci se va uita ce ai incarcat pe acel canal si asa vei primi aprecierile nu dupa nume! Detin si eu un canal si mi-am pus numele normal si am 8 mii de abonati, deci nu-i inteleg pe cei ca tine! Ce crezi ca vei impresiona pe cineva cu numele? laughing E imposibil asa ceva! E ca si cum ai urmari un film ca ti-a placut cum se cheama acel film dar filmul e de rahat dar tu tot te uiti ca-ti place cum se cheama... laughing