| petrysoradelin a întrebat:

Salut, eu in dimineata asta mi-am sters monitorul pc-ului si pc-ul cu solutie de sters geamuri si cu o carpa, ma joc cs go inainte cs go imi mergea in 200 fps-uri acum imi merge in 30-40 si laguit.
Ce sa fac, mi-l primeste in garantie sau se duce de la sine problema?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Problema e de la PC nu de la faptul ca l-ai curatat. Dar cand dat cu solutie prin zone unde erau fante si putea intra in carcasa pc-ului?

| Andrei6982 a răspuns:

Suna la asistenta si vezi ce se poate face cauta pe google nr de telefon al firmei de unde ai luat monitorul di daca ai deschis monitorul imediat ce l ai sters asteapta 2-3 ore si vezi ce se intampla

| petrysoradelin explică (pentru Andrei6982):

L-am luat de la Lenovo ori de la pc ori de la monitor?