| TP_Cristi_1997 a întrebat:

Salut, eu inainte sa-mi iau Gta V am incercat sa imi dea un prieten "family share" pe STEAM, dupa ce mi l-am cumparat si eu si am incercat sa ne jucam FiveM nu ne-a lasat pe acelasi server, adica daca eu intru primul pe un server, incearca si el dupa, pe el nu-l lasa sa se joace. Am scos "family share-ul", am dat uninstall la STEAM, la FiveM, degeaba. Va rog frumos, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AdrianN3821 a răspuns:

Nu de pe sit-ul de la rockstar ci de pe steam, daca iti raspund da-le un SS(screen-shot) cu problema sau spune-le chiar tu pb se pate vb doar in 5 limbi chineza, engleza, rusa, franceza sau spaniola

3 răspunsuri:
| AdrianN3821 a răspuns:

N-are nicio legatura cu Family sahre-ul, poate tu sau prietenul tau aveti un "bug" puteti trimite FeedBack la Gta V pentru a raporta, nu este degeaba un chenar cu FeedBack mare acolo, foloseste-l

| TP_Cristi_1997 explică (pentru AdrianN3821):

Ai putea sa-mi dai mai multe detalii, adica unde as putea trimite acest FeedBack, pe site-ul de la Rock Star?

| TP_Cristi_1997 explică (pentru AdrianN3821):

Da, ai putea sa-mi zici detaliat unde dau Feed Back.

| AdrianN3821 a răspuns (pentru TP_Cristi_1997):

Nu de pe sit-ul de la rockstar ci de pe steam, daca iti raspund da-le un SS(screen-shot) cu problema sau spune-le chiar tu pb se pate vb doar in 5 limbi chineza, engleza, rusa, franceza sau spaniola